RYNEK, OFERTA, ETAT.

Targi pracy są okazją dla firm i instytucji do zaprezentowania swojej oferty dla osób, które szukają możliwości rozwoju. Z takiej możliwości skorzystali nasi uczniowie z klasy 8, którzy w dniu dzisiejszym uczestniczyli w Targach Pracy i Edukacji w Lidzbarku Warmińskim. Celem całego przedsięwzięcia było przedstawienie ofert edukacyjnych szkół średnich z powiatu lidzbarskiego, prezentacja lokalnych pracodawców oraz służb mundurowych. Uczniowie bezpośrednio mogli porozmawiać z potencjalnym pracodawcą lub poszerzyć wiedzę na temat rekrutacji do szkoły średniej. Dodatkową atrakcją wydarzenia było ogłoszenie wyników konkursu na logo Targów Pracy i Edukacji, zorganizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim. Wyróżnienie za wykonaną pracę otrzymała Beata Kiłyk. Opiekę nad całością sprawowały panie S. Orszewska i A. Bilicka.