DZIEŃ KROPKI W KROPKI

W piątek, 15 września, w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki, czyli święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi, a przede wszystkim dobrej zabawy!

Przed uczniami naszej szkoły postawiono zadania, aby przy dobrej zabawie zintegrować zespoły klasowe po długiej wakacyjnej przerwie.

Grupa 3-4 latków oraz 5-6 latków pracowała nad stworzeniem kompozycji z narysowanych kredą kółek. Następnie obie grupy po śladzie układały z korków napis „DZIEŃ KROPKI”.

Uczniowie klas I-III SP wyszukiwały pośród otaczającej przyrody elementy w kształcie kropki, a następnie sporządziły plakat umieszczając na nim wyszukane obiekty.

Uczniowie klas IV-VIII SP wyszukiwały najróżniejsze elementy na terenie wokół szkoły zgodnie z otrzymanymi zdjęciami.

Zabawa przysporzyła uczniom ogromną frajdę, a komentarz jednego z naszych uczniów – „Taki dzień mógłby być FOREVER” udowodnił, że uczniom potrzebny jest rozwój właśnie poprzez zabawę!

Przedstawiciele poszczególnych klas oraz grup przedszkolnych otrzymały dyplomy za udział w szkolnych obchodach Dnia Kropki oraz słodki poczęstunek. Nad całością przedsięwzięcia czuwali organizatorzy: p.S.Orszewska oraz p.A.Bilicka. Wszystkim dziękujemy za ogromne zaangażowanie!