Z WIZYTĄ U STRAŻAKÓW

Najmłodsi – czyli grupy przedszkolne, odwiedziły OSP w Kiwitach. Była to bardzo interesująca wizyta gdzie miały okazję poznać bliżej pracę strażaka i jego atrybuty. Dzieci poznaliśmy metodę udzielania pierwszej pomocy i utrwaliły znajomość nr. alarmowego. W trakcie spotkania Pani Agata opowiedziała dzieciom o ciekawostkach związanymi z ich pracą zawodową strażaka , przestrzeganiem zakazów oraz zachowaniem bezpieczeństwa. Duże zainteresowanie sprawiło dzieciom oglądanie wozu strażackiego, którym strażacy wyjeżdżają do akcji. Dzieci z bliska miały możliwość podziwiać wyposażenie, jakim dysponują strażacy podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Przedszkolaki wykazały ogromne zainteresowanie spotkaniem, podczas którego nabyły i utrwaliły cenną wiedzę.