PODBIJAMY WARSZAWĘ

W dn.16-17.10.2023r. uczniowie klas V-VIII uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Warszawy w ramach projektu „Poznaj Polskę”. W wycieczce wzięło udział 30 uczniów z klas IV – VIII. W pierwszym dniu wycieczki program obejmował: zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik, w tym pokaz w planetarium pn.: „Kosmiczna wyprawa”, Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego oraz Muzeum Neonów. Późnym popołudniem uczniowie zakwaterowali się w hotelu a&o w Warszawie. Na życzenie uczestników wyjazdu kolacja była w ulubionym przez dzieci lokalu gastronomicznym McDonald 's. Drugiego dnia na uczniów czekały kolejne atrakcje. Po śniadaniu udaliśmy się do Łazienek Królewskich. Wszystkich urzekły przepiękne widoki na tle złotej jesieni. Następnie uczniowie mieli trochę czasu wolnego na spacer po Starym Mieście i zakup pamiątek. Ostatnim punktem programu było zwiedzanie Zamku Królewskiego.

W drodze powrotnej odwiedziliśmy McDonald 's, gdzie z apetytem zjedliśmy obiad. Nad całością czuwały wychowawczynie klas: p. S. Orszewska, p. I. Mieczkowska ,p. D. Jagielska. Komfort i bezpieczeństwo jazdy zapewnił nam przewoźnik firmy RIK. Podziękowanie składamy również kierowcy p. A. Wasilewskiemu za wszelkie udogodnienia i wyrozumiałość w trakcie jazdy.