MISIOWE MAŁE CO NIECO

24 listopada w naszej szkole spotkały się dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie klas I-III aby świętować ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Najmłodsi przybyli na spotkanie ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi – były misiaki małe i baaardzo duże.

Pani dyrektor przywitała wszystkie dzieci i zaprosiła do wspólnej zabawy. Rozpoczynając spotkanie pani Izabela Karczewska przedstawiła krótką historię powstania najpopularniejszej zabawki świata, oraz przypomniała najsłynniejsze misia świata – Misia Tediego, Kubusia Puchatka, Misia Padinnktona, Misia Yogi, Misia Uszatka, Misia Kolargola,

W dalszej części dzieci po krótkiej rozgrzewce i podziale na grupy- młodszą i starszą, pokonały tor przeszkód. Po emocjach sportowych nastąpiła chwila wytchnienia przy misiowych puzzlach.

Na zakończenie spotkania wręczono każdej grupie pamiątkowe podziękowanie za wspólną zabawę w Światowym Dniu Pluszowego Misia oraz małe słodkie co nieco od pani dyrektor.

Izabela Karczewska

Aleksandra Bilicka