WŁASNORĘCZNE CUDEŃKA

Bliskość świąt to doskonały czas, aby podkreślić wyjątkowość chwil i podzielić się sercem z najbliższymi. Z dumą prezentujemy Wam nasze niezwykłe kartki świąteczne wykonane przez p. I. Karczewską. Każda karta to małe dzieło sztuki, emanują artystycznym urokiem stworzone z pasją i zaangażowaniem. Wnosi niepowtarzalny klimat i magię świąt do Waszych serc. Poprzez zakup tych kart, nie tylko wspieracie naszą szkołę, ale także zyskujecie wyjątkowy element, który sprawi, że Wasze życzenia staną się jeszcze bardziej osobiste.

Zapraszamy do szkoły, gdzie czekają na Was te wyjątkowe kartki. Dajcie się porwać kolorom i pomóżcie nam wspólnie stworzyć magiczną atmosferę świąteczną. Już niedługo kolejne ozdoby świąteczne! W okresie przedświątecznym zorganizowany będzie KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY z wyjątkowymi, własnoręcznie wykonanymi ozdobami, które tworzyli nasi uczniowie pod kierunkiem pań: J. Lewandowskiej, I. Mieczkowskiej, A. Bilickiej, S. Orszewskiej i A. Kuriaty-Potasznik. Proszę obserwować naszą stronę, na której poinformujemy o terminie otwarcia kiermaszu.