ANDRZEJKI Z KLIMATEM HAWAJÓW

W czwartek 30 listopada odbyły się w naszej szkole andrzejki. O wyborną zabawę zadbał Samorząd uczniowski, który pod kierunkiem p. J. Jarkiewicz zarządził: stoiska z wróżbami, konkurs na najciekawszy hawajski strój, ciasteczka z wróżbami, stoisko z eliksirami (dochód na cel charytatywny), zabawy, tańce z dedykacjami, a na dodanie sił – klasowe poczęstunki. Za konsolą sprzętu muzycznego zasiedli didżeje: Hubert i Wojciech. Swój najnowszy taniec zaprezentowały starszym uczniom – trzecioklasistki: Zuzanna, Anastazja i Nikola. Andrzejki zarówno dzieciom, jak i dorosłym dostarczyły wiele frajdy (choć do wróżb podchodzili z przymrużeniem oka i jak najbardziej na wesoło). Młodsze dzieci celebrowały wydarzenie w salkach, uczestnicząc w zabawach przygotowanych specjalnie na tę okazję przez wychowawczynie. Szkoła zamieniła się w magiczne miejsce pełne przebierańców, tajemniczych i intrygujących dekoracji. Motywem przewodnim były czarodziejki, dynie, kociołki, klucze, karty… Balony zdobiące schody potęgowały magiczny klimat. Efektowne tło to również pająki, światło i przede wszystkim napis andrzejki!