SKOK W CZASIE: Przygoda Dziadków w PRL-u

Okazji Święta Babci i Dziadka grupy przedszkolne zaprosiły do szkoły swoich Dziadków, by uczcić ich święto. Starsza grupa przedszkolna pod kierunkiem wychowawczyni p.K.Gil przygotowało przedstawieni, w którym przeniesiono się w czasy PRL-u, odkrywając historię, jak babcia i dziadek się poznali. Wykorzystując urok dziecięcej kreatywności, maluchy zaprezentowały oryginalną wersję tego wzruszającego wydarzenia z przeszłości, tworząc jednocześnie niezapomnianą atmosferę i wzruszające chwile dla wszystkich uczestników. Młodsza grupa przedszkolna dopełniła ten występ piosenkami o Babciach i Dziadkach. Po występie czekały na gości jeszcze dwie niepodzianki. Pierwszą, były wywiady z dziećmi, które opowiadały o swoich dziadkach oraz drugo – poczęstunek przygotowany rodziców naszych najmłodszych.