ZABAWA CHOINKOWA

Piątek przed feriami okazał się trafionym dniem na organizację choinki w szkole. Tego dnia było u nas mnóstwo gości. Obchodziliśmy Dzień Dziadka i Babci, odbyła się licytacja gadżetów dla WOŚP i loteria fantowa. Ogrom atrakcji sprawił, że zabawa nakręcała się sama. Pani Jolanta Jarkiewicz wraz z Samorządem Uczniowskim zadbała o tańce, piosenki z dedykacją, gry i zabawy, konkursy, ale i dodatkowe punkty w programie. Uczniowie wspólnie bawili się, tańczyli do ulubionych przebojów, smakowali słodki poczęstunek, a także wykonywali pamiątkowe zdjęcia. Dzieci z klas I – III pokazały na co je stać i dały rewelacyjny popis taneczno – wokalny. Można było przyjść tego dnia w dowolnym przebraniu. Jedno jest pewne… wszyscy bawili się wspaniale!