III BAL CHARYTATYWNY NA NAMI.

III BAL CHARYTATYWNY NA NAMI. Imprezę uroczyście otworzyli dyrektor Szkoły Podstawowej im. Olimpijczyków Polskich w Kiwitach Pani B. Pelik-Ogonowska i Przewodniczący Rady Rodziców Pan R. Wojczulanio. Wydarzenie okazało się prawdziwym hitem! Znakomita muzyka i wyśmienite jedzenie trzymały uczestników na parkiecie przez całą noc. A wszystko to dla szczytnego celu! – zakupu podłogi interaktywnej, która poszerzy horyzonty edukacyjne naszych uczniów oraz umożliwi im zdobywanie wiedzy w innowacyjny sposób.