JUŻ OD PONIEDZIAŁKU…

Z przyjemnością informujemy, że od poniedziałku rozpoczynamy nasze wielkanocne kiermaszowanie! Już teraz zapraszamy do zakupu unikatowych kartek świątecznych, które będą dostępne w cenie 3 zł. Nasze kartki to nie tylko piękne ozdoby, ale także wyraz miłości i troski w świątecznym czasie. Zachęcamy do wsparcia naszej szkolnej inicjatywy poprzez zakup tych wyjątkowych kartek.

Ale to nie wszystko! Po kartkach świątecznych, będziecie mieli okazję zaopatrzyć się w inne piękne ozdoby wielkanocne, takie jak palmy czy ozdobny owies na świąteczny stół. Wszystkie produkty będą wykonane z najwyższą starannością i pasją przez naszych uczniów, nauczycieli i Pani dyrektor.

Pragniemy zaznaczyć, że zebrane pieniądze z naszego kiermaszu zostaną przeznaczone na cele szkolne, co oznacza, że Wasze zakupy będą nie tylko wyjątkowe, ale również wspierające naszą społeczność szkolną. Serdecznie zapraszamy do udziału i wspólnego tworzenia pięknej atmosfery świątecznej!