LIDZBARSKIE TARGI PRACY

24 kwietnia. w hali Sportowej Zespołu Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińskim odbyły się XIV Targi Pracy i Edukacji zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim. Tegoroczne targi otworzył Wicestarosta Jarosław Kogut. Uczniowie na początku obejrzeli część artystyczną: występy wokalne oraz taneczne uczniów szkół średnich z powiatu lidzbarskiego. Następnie nasi uczniowie wraz z przydzielonym opiekunem z PUP obeszli stanowiska przygotowane przez szkoły ponadpodstawowe, które przedstawiły ofertę edukacyjną na rok szkolny 2024/2025. Ósmoklasiści mieli również okazję zapoznać się z ofertami pracy.

Podczas Targów zorganizowano loterię „Koło fortuny”, w której nasi uczniowie zgarnęli atrakcyjne nagrody. Opiekę nad uczniami podczas wyjazdu sprawowały p.S.Orszewska oraz p.A. Bilicka.