TRUDNY WYBÓR.

Jak każdego roku, zanim nasi ósmoklasiści podejmą decyzje gdzie będą kontynuować naukę po skończeniu szkoły podstawowej, uczestniczą w spotkaniach z przedstawicielami okolicznych szkół ponadpodstawowych. Drugie takie spotkanie odbyło się 18 kwietnia z przedstawicielami liceum ogólnokształcącego im. Kazimierza Jagiellończyka w Lidzbarku Warmińskim. Dyrektor Szkoły – Pan Adam Brodowski wspólnie z uczniami przybliżył ofertę edukacyjną na rok szkolny 2024/2025. Oprócz dużego wyboru profili kształcenia uczniowie dowiedzieli się o możliwościach rozwoju w klasie o profilu sportowym. Nasi uczniowie zostali zaproszeni na Dni Otwarte, które odbędą się 7 czerwca, aby bliżej poznać walory placówki. Podczas spotkania ogłoszono konkurs fotograficzny skierowany do uczniów klas VII-VIII pn.:”Powiedz jak segregujesz śmieci, a powiem Ci kim jesteś”. Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie! Prace konkursowe zostaną nagrodzone kartami podarunkowymi. Szczegóły dot. regulaminu konkursu znajdują się na gazetce szkolnej przy sali 109.