Z WIZYTĄ W FIRMIE HANDLOWO USŁUGOWEJ PANA RAFAŁA

Uczniowie klasy VIII odwiedzili firmę Pana Rafała Parzycha, która specjalizuje się spawaniem konstrukcji stalowych. Przygotowywane na halach produkcyjnych konstrukcje, trafiają głównie do krajów Unii Europejskiej. Uczniowie poznali kolejne etapy produkcji, warsztat pracy, nowoczesne maszyny i urządzenia. Pan Rafał opowiedział uczniom o historii powstania firmy oraz możliwościach zatrudnienia, zarówno mężczyzn jak i kobiet. Firma oferuje także pracę na stanowiskach biurowych. Wyjazd do firmy okazał się trafny szczególnie dla chłopców. Jeden z uczniów zadeklarował, że na pewno tu wróci! Uczniowie powrócili do szkoły z nową wiedzą, kolejnym doświadczeniem oraz prezentami, które otrzymali z rąk Pani Katarzyny Parzych. W ramach podziękowania organizatorzy wyjazdu – p. Z. Słowikowska i p. S. Orszewska przekazały Panu Rafałowi dyplom z podziękowaniem oraz życzeniami dalszych sukcesów zawodowych.