DYSKOTEKOWE RYTMY…

DYSKOTEKOWE RYTMY, KONKURSY, DEDYKACJE… PIĄTKOWA ZABAWA Z OKAZJI DNIA CHŁOPAKA UDAŁA SIĘ WYŚMIENICIE!

Dzień Chłopaka w naszej szkole obchodzono bardzo wesoło! 30 września dziewczęta nie zapomniały o swoich klasowych kolegach i z okazji Dnia Chłopaka złożyły im życzenia oraz wręczyły upominki. Przystojniacy przyszli do szkoły ubrani w koszule i krawaty lub muszki…namalowali sobie także wąsy…i dzięki temu nie byli pytani podczas lekcji. To w końcu ich święto!

Samorząd Uczniowski zorganizował wspólną dyskotekę szkolną dla klas IV-VIII. Oprócz dobrej muzyki i atmosfery przygotował różne atrakcje m.in.: piosenki z dedykacją, konkursy, zabawy i słodkości.

Dyskotekę można zaliczyć do udanych. Każdy spragniony zabawy i rozrywki mógł znaleźć coś dla siebie.